Urządzenia elektroniczne nie należą do najtańszych. Telefony, tablety czy telewizory, choć dostarczają wiele rozrywki, nadwyrężają również nasze portfele – szczególnie jeśli chcemy dysponować nowoczesnym sprzętem. Rozwiązanie tego problemu proponuje polska firma Manta, która produkuje elektronikę w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Co znajdziemy w portfolio marki i jakie produkty są szczególnie warte uwagi? Przeczytasz o tym w poniższym tekście.

Manta – co to za firma?

Przeglądając ofertę sklepów internetowych czy stacjonarnych, często instynktownie poszukujemy nazw znanych nam czołowych marek. Pamiętamy je, bo słyszeliśmy wiele razy w reklamach. Jedną z takich firm jest Manta. Co to za firma? To polska marka z branży technologicznej, a na rynku istnieje już wiele lat.

Pierwsze kroki firmy

Manta powstała w 1998 roku. Jej założyciele rozpoczęli od dystrybucji zagranicznych urządzeń na polski rynek. W ten sposób zdobyli zainteresowanie konsumentów. Przez pewien czas działalność firmy skupiała się więc na sprowadzaniu nowinek technologicznych i sprzedawaniu ich Polakom. Wreszcie jednak przyszedł czas na zmianę. W 2001 roku do sprzedaży trafiły pierwsze głośniki z logo Manty, a niedługo potem nośnik danych HAWK, który stał się prawdziwym hitem. To właśnie on zapewnił firmie sukces.

Szeroka oferta elektroniki użytkowej

Dalej były dekodery, discmany, telewizory, a także pierwszy polski telefon komórkowy. Firma stale poszerzała swoje portfolio. Dziś w ofercie znajdziemy całą gamę elektroniki – od wspomnianych odtwarzaczy, poprzez głośniki, telewizory, smartwatche, aż po wolnostojące AGD. Możemy także kupić smartfony. Modele Manty zazwyczaj wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Czym wyróżniają się produkty marki Manta?

Przede wszystkim wspomnianą już przystępną ceną. Dzięki temu dostajemy dobrej jakości towar bez szkody dla naszych portfeli. Manta produkuje wiele różnych sprzętów, pilnie śledząc zachodnie trendy. Następnie wprowadza do swojej oferty to, co aktualnie jest modne i co cieszy się popularnością wśród użytkowników. Gdzie kupić urządzenia Manta? Sklep internetowy Neonet to miejsce, w którym znajdziesz produkty z bogatego portfolio polskiego producenta i złożysz zamówienie bez wychodzenia z domu.

Co z oferty marki Manta warto kupić?

Jak już wspominaliśmy, marka ma szerokie portfolio produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach. Jeśli więc chcecie kupić niedrogi telewizor, Manta to odpowiedni wybór. Modele o rozdzielczości 4K wyróżniają się niższą ceną niż u innych producentów, gwarantując wysoką klasę obrazu.

W ofercie znajdzie się coś także dla fanów słuchania muzyki, szczególnie w plenerze. Bezprzewodowe głośniki Manta działające w technologii Bluetooth kosztują poniżej 200 zł – to całkiem niewiele, jak za tego typu akcesorium. Jakość dźwięku jest zadowalająca, a wygoda używania – wysoka.

Jeżeli natomiast Twoim celem jest niedrogi smartwatch, Manta również Cię nie zawiedzie. Podstawowy model kosztuje około 100 zł. Za tę cenę dostaniesz sprzęt, który oferuje podstawowe funkcje: łączy się z telefonem, wyświetla powiadomienia i pozwala słuchać muzyki, działając jak zestaw słuchawkowy. W tej kwocie kupisz także opaskę sportową, dzięki której zmierzysz liczbę spalonych kalorii czy poznasz pokonany danego dnia dystans.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj