Dla osób grających w gry komputerowe bardzo ważne jest, aby mogli oni korzystać z wysokiej jakości wyświetlacza. Taki monitor powinien wyróżniać się płynnością obrazu, wysoką rozdzielczością, żywymi kolorami grafik, a także wysoką częstotliwością odświeżania obrazu (co stanowi najważniejszy parametr przy zakupie monitora gamingowego).

Jaki jest najlepszy model monitora dla gracza?

Model monitora, który sprawdzi się najlepiej to iiyama G-Master Red Eagle GB2760QSU-B1.

Można zawiesić go na ścianie, co jest bardzo komfortowe. Co więcej, monitor ten ogranicza emitowanie niebieskiego światła, które jest bardzo szkodliwe dla oczu. Ponadto, iiyama G-Master Red Eagle GB2760QSU-B1 zapewnia świetną jakość obrazu oraz jego płynność ze względu na szybki czas reakcji.

Ma on ekran 27-calowy, co stanowi optymalny do gry rozmiar. Ponadto, umożliwia wyświetlanie nawet bardzo skomplikowanych animacji dzięki technologii FreeSync.

Zobacz więcej na https://jak-kupic.pl/jaki-monitor-do-400-zl-kupic-ranking/

Drugi w rankingu model monitora 144Hz dla graczy

Kolejny w rankingu jest model AOC AGON AG271QX. Monitor ten również zapewnia znakomitą jakość obrazu, ale także dzięki, ze względu na wbudowane głośniki. Posiada matową matrycę, która nie odbija tak światła, dzięki czemu uzyskujemy lepszą widoczność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj