Płyty indukcyjne to nowoczesna i bardzo praktyczna propozycja, która zapewnia użytkownikowi dużą powierzchnię grzewczą i szybkie podgrzewanie. Wiele ciekawych propozycji tego produktu z pewnością można znaleźć na https://www.oleole.pl/plyty-do-zabudowy,rodzaj-plyty!plyta-indukcyjna.bhtml, gdzie dostępna jest również płyta Whirlpool ACM 808 BAS oraz Bosch PIE631FB1E. To propozycje godne uwagi!

  1. Whirlpool ACM 808 BAS
  2. Bosch PIE631FB1E
  3. Podsumowanie

Whirlpool ACM 808 BAS

Whirlpool ACM 808 BAS to płyta indukcyjna, która posiada cztery pola indukcyjne. Jest to wyjątkowy produkt, ponieważ dostępny jest w kolorze szampańskim. To doskonała propozycja niemal do każdego wnętrza, gdyż wspomniany kolor i piękna linia produktu sprawdzi się w tradycyjnym i nowoczesnym wnętrzu. Jednocześnie jest to produkt bez ramki oraz wykonany z oszlifowanej ceramiki, która posiada bardzo dokładny szlif. Kontrola płyty grzewczej możliwa jest dzięki dotykowym (sensorycznym) punktom umieszczonym na powierzchni płyty. Są one sterowane elektronicznie. Moc przyłączeniowa wynosi 7,2 kW. Proponowana płyta grzewcza dostępna jest w wymiarze: 5,5 cm wysokości, 58 cm szerokości oraz 51 cm głębokości. Whirlpool ACM 808 BAS została wyposażona w cztery pola „Booster”, a także w bardzo praktyczne funkcje: rozpoznawanie obecności garnka,  funkcja FlexiCook (to łączenie dwóch pól w jedno większe), sterowanie sensorowe, wyświetlanie ustawionej mocy grzania, wyłącznik główny oraz timer. Płyta grzewcza marki Whirlpool jest niezwykle bezpieczna w użytkowaniu, gdyż posiada blokadę przed przypadkowym uruchomieniem oraz wskaźnik ciepła resztkowego.

Bosch PIE631FB1E

Bosch PIE631FB1E to czarna płyta indukcyjna, która została wykonana z ceramiki i posiada szlif z przodu. To niezwykle klasyczny i bardzo designerski produkt, zwłaszcza pod względem wyglądu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach! Proponowana płyta grzewcza dostępna jest w wymiarze: 5,1 cm wysokości, 59,2 cm szerokości oraz 52,2 cm głębokości. Moc przyłączeniowa wynosi 7,2 kW. Płyta ta posiada cztery pola grzewcze, które uprzyjemnią każde gotowanie. Bosch PIE631FB1E to produkt, który został wyposażony w wiele praktycznych i bardzo funkcjonalnych funkcji, takich jak: cztery pola „Booster”, czasowy wyłącznik bezpieczeństwa, timer, 17 poziomów mocy grzania, wyświetlacz zużycia energii, sygnał dźwiękowy końca pracy, programowanie czasowe każdego pola, funkcja quickStart,  rozpoznawanie obecności garnka, sterowanie sensorowe czy  funkcja reStart. Jednocześnie jest to bardzo wygodny i bezpieczny produkt, jeśli chodzi o użytkowanie. Posiada dedykowaną blokadę przed zmianą ustawień, wyłącznik bezpieczeństwa oraz wskaźnik ciepła resztkowego.

Podsumowanie

Płyta indukcyjna to doskonała propozycja do niejednej kuchni i z pewnością alternatywa dla tradycyjnych kuchenek gazowych. Sprawdzi się doskonale w budynkach, które nie posiadają przyłącza do gazu. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest z pewnością krótki czas gotowania oraz niskie koszty związane z użytkowaniem. Jednocześnie to produkt, który można szybko i łatwo wyczyścić. . Ciekawą propozycję stanowią płyty grzewcze, takie jak Bosch PIE631FB1E  oraz Whirlpool ACM 808 BAS. Są to modele, które posiadają wiele zalet, praktycznych funkcji oraz  doskonałe parametry techniczne. Z pewnością spełnią one oczekiwania wielu klientów! Doskonale sprawdzą się w wielu wnętrzach, a dostępne są w atrakcyjnych cenach w sklepie https://www.oleole.pl/plyty-do-zabudowy,rodzaj-plyty!plyta-indukcyjna.bhtml.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj