Dzięki YouTube mamy dostęp do ogromnych ilości filmików, teledysków bądź pełnometrażowych dzieł kinematografii. Co więcej, dzięki temu, iż jest to całkowicie darmowa aplikacja, możemy korzystać z niej i oglądać pliki video w każdym miejscu! YouTube pozwala nam również być na bieżąco z najnowszymi klipami muzycznymi naszych ulubionych artystów czy zespołów, a także śledzić najświeższe wiadomości ze świata, a nawet słuchać audiobooków czy dowiadywać się przy pomocy tutorialu, jak poradzić sobie np. z gotowaniem konkretnej potrawy.

Po co pobierać filmiki z YouTube?

YouTube jest jednak aplikacją. która działa przy dostępie do internetu. Czasem zdarza się, iż wyjeżdżamy w dane miejsce, gdzie możemy nie mieć dostępu do naszych mobilnych sieci komórkowych, a także do WiFi. Wówczas dobrze jest się odpowiednio przygotować (np. na wieczór filmowy) i pobrać interesujący nas plik video.

Jak pobieramy filmiki z YouTube?

Możemy pobierać filmiki z YouTube’a przy pomocy odpowiednich aplikacji (np. 5KPlayer na komputer stacjonarny, a inna, wybrana w AppStore czy PlayStore na telefon komórkowy.

Jeśli chodzi o komputer stacjonarny, możliwe jest również pobieranie filmików przy pomocy przeglądarki internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj