heavy-equipment-bundle

Zawiera kolekcję wysoko wyspecjalizowanego sprzętu do zarządzania i obsługi symulacji farmy i zapewnia realistyczną i wciągającą rozrywkę. Zestaw Logitech G Heavy Equipment Bundle wyraźnie zwiększa emocje towarzyszące uprawie wirtualnej ziemi i własnej hodowli trzody. To jednak nie jedyny powód, dla którego warto przetestować tę formę rozrywki.

Całościowe zarządzanie wirtualną farmą z zestawem Heavy Equipment Bundle

Heavy Equipment Bundle to zestaw sprzętu niezbędnego do zarządzania i obsługi symulatora farmy, zawierający kierownicę, panel sterowania i pedały. Zestaw łączy się z komputerem za pomocą jednego przewodu USB, nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników i działa pod kontrolą systemów Windows 7 i nowszych oraz Mac OS X 10.10 i nowszych.

Heavy Equipment Bundle – zestaw o ulepszonych parametrach

Uprawa ziemi może być niezwykle emocjonująca – tym bardziej jeśli możesz wykonywać zadania farmera, korzystać z drążków i przycisków zaprojektowanych na kierownicy i autentycznie zabrudzić ręce, np. obsługując piłę łańcuchową. Co jeszcze sprawia, że warto spróbować życia na wsi? Sprawdź 4 powody i podejmij wyzwanie, decydując się na wynajem Heavy Equipment Bundle w Plenti.

1. Kierownica, będąca częścią zestawu do całościowego zarządzania farmą, została zaprojektowana w taki sposób, żeby umożliwić Ci obsługę wszystkich podstawowych funkcji maszyn rolniczych. Maksymalnie realistyczny obrót, zainstalowany klakson i gałka do obracania kierownicy (imitująca drążek znany z autentycznych maszyn rolniczych) to gwarancja pewnego chwytu i jeszcze większej precyzji pracy.

2. O intensywności pracy na farmie świadczą zabrudzone ręce. Zadania, którym będziesz musiał stawić czoła, wymagają użycia przycisków i drążków, a kierownica w zestawie Heavy Equipment Bundle oferuje ich mnóstwo!

3. Korzystaj z dołączonych do zestawu pedałów gazu i hamulca i ciesz się rzeczywistą symulacją maszyny rolniczej. Chcesz zapewnić sobie maksymalną funkcjonalność akcesoriów? Pedały połącz z kierownicą za pomocą kabla 1,8 m i uruchom własny traktor.

4. 25 programowalnych przycisków, to sposób na maksymalnie prostą obsługę urządzenia, z którego aktualnie korzystasz. Panuj nad dźwigiem, piłą łańcuchową i przyczepą z poziomu kanapy, a za pomocą drążka ładowarki obsługuj osie ruchu w górę i w dół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj